Дементьєв Андрій

Дементьєв Андрій

Дементьєв Андрій

учень групи № 32

Моєю другою домівкою став Ковельський професійний ліцей, де я навчаюсь за професією Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Моїм творчим кредом стали слова Ернеста Хемінгуея: «Ніхто не може показати світу, який я є, яскравіше, ніж це зміг зробити я сам. Ніхто не може приховати себе від побратимів, оскільки кожен вчинок людини, кожен акт творчості говорить про його автора» .

Я багато працюю над собою і мрію зробити нове відкриття, яке увійде в історію. Мрія дозволяє побачити себе завтрашнього — в тому її сила. Той, хто не мріяв в юності, — погано набирає висоту, тому що не ставив перед собою великих і важливих цілей.

Моїм наставником і добрим порадником у досягненні своєї мрії є Дзивульський Іван Васильович, керівник гуртка «Електрон». Уже близько 30 років він своїм прикладом переконує учнів ліцею, що праця не за примусом, а за покликом серця приносить моральне задоволення і щастя в житті, робить його цілеспрямованим.

І успіх не заставить довго чекати, бо він у наших руках. У людини є голова і куприк. Успіх залежить від того, що вона більше використовує. І якщо слідувати словам Емерсона, то він не заставить довго на себе чекати. Я представив модель «Міні-пилорама», яка дає змогу полегшити працю столяра,  на Всеукраїнський конкурс технічної творчості і здобув перемогу.

Для досягнення мети довелося немало попрацювати, але результат не забарився.

Успіх не приходить до тебе… Ти йдеш до успіху.

За цей винахід я був нагороджений дипломом Ш-ступення. А також за успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті отримав грамоту.

Ніколи не буду зупинятися на досягненому, бо переконаний, що своїми руками ми робимо світ гарнішим.

Усі люди беруть участь у створенні історії, отож кожен з нас, хоча б мізерною часткою, зобов’язаний сприяти її красі і не давати їй бути надто непривабливою.

Не зупиняйтесь, налаштовуйтеся на постійні пошуки нововведення, бо… жодна людина, жодна фірма, жодна країна неспроможні жити і діяти без руху вперед, без оновлення, без змін.

Перейти к верхней панели