• Сб. Гру 9th, 2023

Республіка ТЕМП

Учнівське самоврядування ДНЗ "КЦПТО"

День відкритих дверей

ВідAdmin

Кві 21, 2016

Щороку, традиційно, 21 квітня ц.р.  Ковельський професійний ліцей відкриває двері для усіх бажаючих дізнатися про навчальний заклад та робітничу професію, яку кожен зможе тут отримати. Для учнів будули підготовлені інформаційні стенди, на яких вони змогли знайти відповіді на питання, що виникали стосовно обраної професії, профорієнтаційні папки та буклети, в яких детально описується кожна професія, її особливості та переваги.

3Під час проведення Дня відкритих дверей  була представлена виставка учнівських робіт з професій, за якими проводиться підготовка в навчальному закладі. Вишиванки, шедеври електрозварювальних робіт, сучасні декоративні вироби з лози, та інші вироби, – все це справа рук учнів ліцею, які під  керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання здобувають звання професіоналів своєї справи.

Детальна інформація про навчальний заклад була представлена у вигляді презентації відеофільму «Кузня робітничих кадрів».

За сприянням педагогічного колективу професійного ліцею: заступників директора з навчально-виховної роботи Сєркова Ю.О., з навчально-виробничої роботи Козакевича Б.Є. учні ознайомились із навчальними корпусами ліцею. Школярі побачили добре оснащені кабінети для навчання, майстерні, музеї, їдальню, тощо.

На закінчення свята організатори Дня відкритих дверей побажали випускникам шкіл успішного завершення навчального року та вдалого вибору професії, яка забезпечить  реалізацію таланту та здібностей.

Ковельський  професійний ліцей» спрямовує  всі сили на підвищення професійного рівня майбутніх спеціалістів і з радістю прийматиме щороку на навчання здібних, цілеспрямованих, творчих  молодих людей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.