Кричко Катерина

Кричко Катерина

учениця групи № 12

Мене звати Кричко Катерина Василівна. Мені 15 років. Я проживаю в мальовничому селі Текля, де й народилася. 2015 року закінчила ЗОШ І-ІІ ст. с. Текле.

Після закінчення 9-го класу вступила до Ковелсьького професійного ліцею за професією «Перукар (перукар-модельєр); манікюрник».  У групі виконую доручення старости групи. Маю багато захоплень, серед них: волейбол, художня самодіяльність, вокал, драматичний гурток, виштивання бісером і хрестиком. Люблю знайомитися з новими людьми, спілкуватися у великій компанії. Серед моїх друзів є і хлопці, і дівчата.  Я назвала би себе доброзичливою людиною, часто допомагаю своїм друзям. Весела, непосидюча, розумна, кмітлива… це все про мене.

У Ковельському професійному ліцеї. Я розширила свої знання з української мови, брала участь в ІІІ (обласний) етапі ХVIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та в ІІ (обласний) етапі VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені  Тараса Шевченка, де зайняла третє місце. Також беру активну участь в житті ліцею, є членом євроклубу «LIFE», а ще я є редактором газети «Ліцеїст».

Я задоволена тим, що навчаюся саме в цьому навчальному закладі. І  надіюсь протягом цих трьох років у мене буде ще багато досягнень.