Макарусь Ірина

Макарусь Ірина

Макарусь Ірина

учениця групи № 12

Мені пообається українська література, адже моє захоплення – це декламування віршів. Я люблю читати вірші із самого дитинства. На це мене надихнула природа Волині, адже вона дійсно гарна, ніколи не перестане мене вражати і відверто радувати.

Дорогі друзі, дозвольте відрекомендуватися.

Я, Макарусь Ірина Володимирівна, народилась 30 травня 2000 року в мальовничому місті Ковелі Волинської області. В 2006 році вступила до 1-го класу ЗОШ № 12 м. Ковеля, а в 2015 році успішно закінчила школу.

Після закінчення 9-го класу я вступила до Ковельського професійного ліцею за професією «Перукар (перукар-модельєр); манікюрник». Мені здається, що професія перукарядуже цікава та корисна людям і, звичайно, нелегка.

Я намагаюся бути всебічно розвиненою, тому цікавлюся всім: жимвописом, архітектурою, перукарським мистецтвом. Постійно розширюю своє коло захоплень, серед них: дратичний гурток, художня самодіяльність, витшивання бісером.

Дарувати радість іншим – це велика насолода. Бачити, як сяють щастям очі, як розпливають в усмішці обличчя і при цьому відчувати величезне задоволення, що не даремно прожила життя. Тому я беру участь в житті групи та в громадському житті ліцею: концертах, виставах, іграх, намагаюся показати все, що можу.

У скарбничку своїх досягнень я можу зарахувати залужене перше місце в ІІ (обласний) етапі VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені  Тараса Шевченка та третє місце ІІІ (обласний) етапі ХVIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, завдяки старанням мого викладача. Також є членом Євроклубу «LIFE», де ми розширюємо знання про Європу та знайомимося з цікавими та талановитими людьми.

Я назвала би себе доброзичливою людиною, часто допомагаю своїм друзям, нам подобається проводити час разом, так як ми розмовляємо, сміємося, слухаємо музику  та займаємося усім, що нас цікавить.

Зараз я продовжую навчання в   Ковельському професійному ліцеї, де мені хотілося б багато чого досягти, адже я не хочу, щоб моє життя було нудне й одноманітне.

 

 

Перейти к верхней панели