Міністерство дисципліни і порядку

Клинова Марія

Клинова Марія

Міністр дисципліни і порядку

учениця групи № 31

«Мені настільки подобається колектив республіки ТЕМП,  що просто немає слів! Молодь з почуттям гумору, з небайдужістю і любов’ю! А взагалі — все на вищому рівні! І впевнена, що буде ще краще!»

Міністерство організовує і координує роботу з профілактики правопорушень у навчальному закладі. Так, за активної участі учнівського самоврядування кожної третьої середи проводяться дні профілактики правопорушень і пропаганди правових знань, проводяться зустрічі з працівниками правоохоронних органів, рейди по квартирах учнів схильних до правопорушень.

Основними завданнями міністерства є:

  • організація чергування по ліцеї, рейдів-перевірок;
  • робота з порушниками дисципліни і порядку;
  • організація прибирання території;
  • нагляд за дотриманням культури поведінки;
  • контроль за відвідуванням уроків;
  • перевірка і дотримання санітарно-гігієнічних норм: чистота приміщень, охайний зовнішній вигляд;
  • здійснення профілактичної антитютюнової, антиалкогольної, антинаркотичної роботи.

Міністерство за участі волонтерів центру соціальної служби для дітей, сім’ї та молоді та «Червоного хреста» проводять тренінги з профілактики СНІДу та шкідливих звичок. Окремі учні проходять відповідне навчання і самі стають волонтерами.

Члени міністерства входять до складу штабу профілактики, який координує всю правовиховну роботу в ліцеї.

В кожній навчальній групі створена рада профілактики правопорушень, де також саму активну роль відіграють представники міністерства та відповідальний за даний сектор в групі.

Відповідальні за дану ділянку в групах активно допомагають майстрам в/н та класним керівникам у покращенні дисципліни на уроках, боротьбі з пропусками занять, правовому всеобучу одногрупників.

Особливо потрібно відзначити в цьому плані таких учнів як Клинову Марію, Яцину Катерину, Волос Юлію, Охримович Анну, Вознюк Олександру, Згоранця Владислава, Супрунюка Дмитра.

Як альтернатива шкідливим звичкам в ліцеї широко пропагується здоровий спосіб життя, зокрема, щороку в навчальному закладі проводиться День здоров’я. Цього року, вже по суті, перетворився в тиждень. А розпочався 7 квітня в парку ім.. Т. Г. Шевченко з пробігу, потім окремі сміливці «прийняли водне хрещення» — скупалися в холодних водах річки Турія.

Лідери міністерства дисципліни і порядку:

  • Яцина Катерина — учениця групи № 12, професія «Перукар (перукар-модельєр); манікюрник»

  • Марчук Ірина — учениця групи № 12, професія «Перукар (перукар-модельєр); манікюрник»
  • Вознюк Олександра — учениця групи № 13, професія «Кравець; вишивальник»
Перейти к верхней панели