Міністерство культури

Штик Ангеліна

Штик Ангеліна

Міністр культури

учениця групи № 23

«Хто має талант і любить працю, той не знає перешкод.

Ми юні, але дуже активні. Ми вчимося один у одного і ростемо разом. Ми всі рівні і цінуємо ідеї та думки кожного. Будь-яка думка висловлюється вголос. Кожна ідея має право на життя. Ми радіємо успіхам один одного — адже успіх кожного із нас — це успіх усієї команди!»

Основне завдання діяльності мінстерства — виховання підлітків на кращих традиціях загально-людської моралі, всебічний розвиток особистості, прищеплення навиків культури поведінки, культури спілкування. Людина третього тисячоліття повинна бути освіченою в найширшому розумінні цього слова, мати почуття власної гідності, гордості за свій народ і свою країну.

Зустрічі в в рамках діяльності міністерства дають учасникам прекрасну можливість для об’єднання й спілкування однодумців, сприяють всебічному й гармонійному розвитку особистостей, а учням надають добру можливість до відродження національних традицій, звичаїв, до найбільш повного задоволення глядацьких запитів, відповідно до їх інтересів та захоплень.

Міністерство організовує та коригує:

 • планування, підготовку та проведення тематичних вечорів, дискотек, різноманітних заходів для учасників навчально-виховного процесу;
 • організацію культпоходів до театрів, музеїв, на виставки тощо;
 • створення та організацію діяльності творчих груп за інтересами різної спрямованості;
 • організацію зустрічей із цікавими людьми, творчими особистостями;
 • організацію і проведення творчих конкурсів серед учнів, педагогів та батьків навчального закладу;
 • проведення конкурсів художньої самодіяльності між навчаьними групами ліцею;
 • налагодження співпраці з іншими навчальними закладами, в т.ч. з музичними школами, художніми, театральними училищами, консерваторіями тощо;
 • захист інтересів і лобіювання на різних рівнях державного управління та місцевого самоврядування питань підтримки творчо обдарованих дітей.

Масові заходи підвищують самооцінку ліцеїстів та виховують справжніх лідерів. Це організовує і дисциплінує учнів, та відволікає від непотрібних думок. Об’єднавши свої зусилля, лідери можуть наповнити обрані форми роботи новим змістом, зробити їх більш цікавими, привабливими. Беруть участь у їх плануванні, розробці та проведенні. Дякуючи такій взаємодії здійснюється культурно-освітня робота серед учнів та педагогів.

Співпраця систематично висвітлюється у випусках нашої газети “Ліцеїст“ та місцевої газети “Вісті Ковельщини“.

Лідери міністерства культури:

 • Гуль Вадим – учень групи № 33, професія «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; газозварник»
 • Чипчерук Зоряна — учениця групи № 13, професія «Кравець; вишивальник»
 • Козачук Елеонора — учениця групи № 12, професія «Перукар (перукар-модельєр); манікюрник»
Перейти к верхней панели