Міністерство освіти

Краснова Світлана

Краснова Світлана

Міністр освіти

учениця групи № 23

«Бути розумним – модно, вигідно, престижно. Рада лідерів нашого ліцею завжди активно допомагає в проведенні найрізноманітніших загальноліцейних заходів  та плідно працює над власним планом, який охоплює майже всі сфери учнівського життя!

Формування  ініціативної, здатної приймати свідомі  рішення  особистості неможливе  без широкого залучення учнів до управління  ліцейними справами через участь в органах учнівського самоврядування.

Учнівське самоврядування  забезпечує  комплексний  виховний вплив на учнів шляхом їх залучення до усвідомленої й  систематичної участі  у вирішенні важливих  питань життя групи та ліцею.

Основні завдання діяльності міністерства освіти:

  • організація допомоги учням, котрі відстають у навчанні, шефство над ними;
  • робота консультативних пунктів з різноманітних предметів, додаткових та факультативних занять з різних навчальних дисциплін;
  • заохочення учнів до навчання та всебічного розвитку, відзначення переможців олімпіад, відмінників та тих учнів, які покращили свої навчальні досягнення за певний період;
  • організація роботи „батьківських майстер-класів”, лекцій, цікавих та ділових зустрічей з батьками-спеціалістами різних галузей;
  • врегулювання з педагогами та адміністрацією навчального закладу спірних питань щодо оцінювання знань учнів із різних предметів, вибору факультативних та додаткових занять, екзаменів, які пропонується обрати колективу групи.

Робота, яку проводить  навчальний центр,  є  одним з найважливіших напрямків  роботи, тому в цьому центрі  працюють  найбільш  авторитетні  і відповідальні  учні ліцею. Це Краснова Світлана  (23 гр.), Згоранець Владислав(24 гр.), Шисталюк Лілія (23 гр.), Волос Юлія (23 гр.), Охримович Анна (13 гр.), Макарусь Ірина (12 гр.), Кузьмич Анастасія (31 гр.), Галушка Олена (31 гр.) та інші.

Впродовж  навчального року на чолі з Міністрами освіти Красновою Світланою та Згоранцем Владиславом члени навчального центру організовували  допомогу  учням, які мають незадовільні оцінки з окремих предметів під час самопідготовки учнів у гуртожитку, систематично здійснювали перевірку явки учнів на заняття.

На початку навчального року члени навчального центру провели бесіди в групах щодо важливості здобуття якісної середньої освіти, як невід’ємної частини успішної професійної підготовки майбутніх робітників та формування професійних компетенцій. Були також проведені бесіди про режим дня, виконання домашніх завдань, користь читання; проведена робота по  залученню учнів в гуртки та клуби за інтересами.

Члени Міністерства освіти здійснювали допомогу в організації проведення ліцейних олімпіад, створенні стінгазет, інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей», допомагали і приймали участь у заходах з ушанування пам’яті Героїв Небесної Сотні (ліцейна лінійка, виховні години в групах), проводили анкетування учнів на такі теми: «Що мені заважає у навчанні»,  «Про обсяг та зміст домашніх завдань». Учні, які залучені до навчального центру, допомагають викладачам у проведенні відкритих уроків, у виготовленні навчальних посібників, дидактичного і роздаткового матеріалів.

Лідери міністерства освіти:

  • Згоранець Владислав – учень групи № 24, професія «Слюсар з ремонту автомобілів; електрозварник ручного зварювання»
  • Макарусь Ірина — учениця групи № 12, професія «Перукар (перукар-модельєр); манікюрник»
  • Мельник Христина — учениця групи № 23, професія «Кравець; вишивальник»
Перейти к верхней панели