Марчук Денис

Марчук Денис

Голова ради гуртожитку

учень групи № 23

«Всі ми до чогось прагнемо у своєму житті. Хочемо кимось стати, щось мати, десь побувати. Мета в житті – це маяк, без якого легко загубитися на життєвому шляху. Тому дуже важливо правильно визначити, в якому напрямку варто рухатися. На мій погляд, метою в житті може бути те, що ти хочеш, що дозволяє тобі розвиватися, а також приносити користь іншим людям.»

В гуртожитку Ковельського професійного ліцею проводить свою роботу рада гуртожитку.. В раду гуртожитку обрано 23 учні, які ведуть роботу по різних напрямках. Основним з них є комісії відповідальні за: санітарний стан, самопідготовка учнів, ранкова гімнастика, спортивно-масова робота, культурно-масова робота, редколегія.

Кожен з членів цих комісій активно проводить свою роботу. Так, відповідальні за санітарний стан кожного дня перевіряють чистоту в гуртожитку та кімнатах учнів. Виставляють оцінки за п’ятибальною системою на спеціальне санітарне дзеркало. Учні з самопідготовки ведуть облік тих, хто готується до занять.

З спортивно-масової роботи організовують спортивні змагання та допомагають вихователям в організації конкурсів, вікторин.

Активно працює культмасовий сектор.

Вони постійно проводять тематичні вечори, вечори відпочинку «Будьмо знайомі», вечір відпочинку до Дня студента, День закоханих та інші.

Беруть активну участь в художній самодіяльності. Поповнюють експонатами музей етнографії та побуту, який знаходиться в гуртожитку, редколегія випускає «колючку», оформляє зал малюнками до новорічного свята.

Засідання ради гуртожитку проводяться два рази на місяць. Розглядаються різні питання життя діяльності гуртожитку. Постійно на раду гуртожитку запрошуються вихователі, директор ліцею, заступник директора з НВР, комендант гуртожитку.

Радою розглядаються персональні справи учнів, які порушують правила поведінки проживання в гуртожитку.

Лідери ради гуртожитку:

  • Кузьмич Анастасія – учениця групи № 31, професія «Виробник художніх виробів з лози; квітникар»
  • Купрійчик Ілана – учениця групи № 13, професія «Кравець; вишивальник»
  • Бережний Владислав – учень групи № 14, професія «Слюсар з ремонту автомобілів; електрозварник ручного зварювання»