Вознюк Олександра

Вознюк Олександра

учениця групи № 23

Усім привіт! Я, Вознюк Олександра, народилася в мальовничому місті Волинської області – Ковель, у 1999 році.

За характером спокійна, весела, оптимістична. Люблю подумати та помріяти. Не люблю робити щось задля “показухи”, поспішати, метушитися.

Першим кроком до знань став дитячий садок. Наступною сходинкою до освіти стала ЗОШ №5 через деякий час ЗОШ №13 саме там продовжилось не лише навчання, а і спілкування з цікавими людьми. Навчаючись у школі приймала активну участь у шкільних заходах таких як: день вчителя, день знань, день фізичної культури та ін. Однією із складових мого життя є спорт. Саме в спорті я здобула найбільших досягнень, у 2015 р отримала звання “кандидата в майстри спорту”  та маю численнні грамоти та кубки за зайняті призові місця з веслування. З вересня 2015 року навчаюсь в КПЛ на професію “кравець;вишивальник”, де також приймаю активну участь у житті ліцею. Серед моїх друзів є і хлопці, і дівчата. Я назвала би себе доброзичливою людиною, часто допомагаю своїм друзям, рідним. 

За характером спокійна, весела, оптимістична. Люблю подумати та помріяти. Не люблю робити щось задля “показухи”, поспішати, метушитися. Проте, якщо мене дуже роздратувати, я можу раптом вилити увесь свій гнів на кривдника, так, що йому мало не буде J, але дуже швидко забуваю образи. У вільний час читаю книги, слухаю музику, дивлюсь фільми. Також дуже люблю природу, подорожі, екскурсії.

Я прагну бути здоровою як тілом, так і духом. Тому, займаюсь фізичними вправами, захоплююсь деякими видами спорту – волейбол, футбол, із задоволенням навчаюся чомусь новому, цікавому та корисному. У мене не має шкідливих звичок, а ще наразі моєю головною метою є успішне навчання для здобуття обраної професії. Скажу по секрету, я вже будую плани на майбутнє… навчання в одному із вишів України. Завдяки старанній праці сподіваюся, що мої життєві цілі будуть досягнуті!!!