День Соборності України

22 січня ми відзначаємо визначну дату в історії нашої держави – День Соборності України. Це одне з найважливіших національних свят, яке символізує що всі ми – українці, один народ і жодні кордони не зможуть нас роз’єднати.

Нині Україна знову бореться за свою соборність і тема єдності набула колосальної ваги. Українці згуртувались, аби відстояти свою незалежність, територіальну цілісність держави.

В Ковельському професійному ліцеї протягом січня 2016 р. проведено комплекс заходів по відзначенні Дня Соборності України: в усіх навчальних групах проведено виховні та інформаційно-просвітницькі години, засідання дискусійного клубу «Діалог», політичний «круглий стіл» в гуртожитку, виставка та огляд літератури та періодики в бібліотеці.

А також з цієї нагоди в Народному домі «Просвіта» відбулися урочистості, у яких взяли участь делегація Ковельського професійного ліцею.

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять українських патріотів, які загинули за Україну під час Револіції Гідності та в зоні АТО, усіх, хто поліг за незалежність і територіальну цілісність держави.

У святковому концерті взяли участь народний аматорський фольклорний гурт «Намисто», народна аматорська хорова капела, гурт «Мозаїка», народний художній хореографічний колектив «Барвінок», студія сучасної хореографії «Манго» та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *