22 січня ми відзначаємо визначну дату в історії нашої держави – День Соборності України. Це одне з найважливіших національних свят, яке символізує що всі ми – українці, один народ і жодні кордони не зможуть нас роз’єднати.

Нині Україна знову бореться за свою соборність і тема єдності набула колосальної ваги. Українці згуртувались, аби відстояти свою незалежність, територіальну цілісність держави.

В Ковельському професійному ліцеї протягом січня 2016 р. проведено комплекс заходів по відзначенні Дня Соборності України: в усіх навчальних групах проведено виховні та інформаційно-просвітницькі години, засідання дискусійного клубу «Діалог», політичний «круглий стіл» в гуртожитку, виставка та огляд літератури та періодики в бібліотеці.

А також з цієї нагоди в Народному домі «Просвіта» відбулися урочистості, у яких взяли участь делегація Ковельського професійного ліцею.

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять українських патріотів, які загинули за Україну під час Револіції Гідності та в зоні АТО, усіх, хто поліг за незалежність і територіальну цілісність держави.

У святковому концерті взяли участь народний аматорський фольклорний гурт «Намисто», народна аматорська хорова капела, гурт «Мозаїка», народний художній хореографічний колектив «Барвінок», студія сучасної хореографії «Манго» та інші.

You may also like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *