Керівництво республіки

Глушко Андрій

Глушко Андрій

Керівник республіки

учень групи № 22

Наша команда – весела та дружня!

Ми юні, але дуже активні. Ми вчимося один у одного і ростемо разом. Ми всі рівні і цінуємо ідеї та думки кожного. Будь-яка думка висловлюється вголос. Кожна ідея має право на життя. Навіть сам, здавалося б, безглузда ідея – може виявитися геніальною. Ми живемо за правилом трьх літер «Н» – Немає Нічого Неможливого.

Слово президента

Ти не знаєш чим зайнятися і водночас хочеш отримати багато нових вражень та дізнатися безліч цікавого?!

Спробуй хоч трішки змінити світ – і відчуєш насолоду. Створи для себе атмосферу свята, отримай досвід, як володіти ситуацією та керувати людьми.

А для цього потрібно зовсім небагато – вміти організувати себе для великих справ. Звичайно, ти сам не завжди впораєшся з цим завданням, а тому це краще робити командою.

Визнач для себе, чому я хочу, щоб наше життя стало цікавішим, змістовнішим, багатшим:

Тому, що я хочу брати участь у цьому!

Тому що хочу реалізувати свої творчі задуми!

Тому що хочу, щоб наше життя залежало і від нас самих!

Зрештою, давайте спробуємо щось зробити корисного, щоб про нас заговорили.

Наше зібрання можемо назвати ТЕМПТалановите, Ерудоване, Молоде, Покоління

За молоддю майбутнє!

Молодь є осередком нових знань, ідей, можливостей… Молодь мріє про гідне майбутнє…

Ми всі різні – і це чудово! Ми народились в різний час, в різних сімʼях, полюбляємо різну їжу та слухаємо різну музику. Але у нас є одне спільне – наша команда! Ми її основа, ми – це Рада лідерів.

Ми радіємо успіхам один одного – адже успіх кожного із нас – це успіх усієї команди! Гордість нашого ліцею!

Ми впевнені, що нудьгувати з нами вам не доведеться!

Ми – майбутнє і тому почнемо його творити сьогодні!

Заступники президента республіки ТЕМП:

Уєвич Наталія

Уєвич Наталія

В.о. президента республіки ТЕМП

учениця групи № 33

«Мета зазвичай означає кінцевий результат. Наприклад, ми вчимося , щоб отримати необхідні знання та атестат. Проте, в процесі навчання ми проводимо безліч незабутніх хвилин і годин, відчуваємо позитивні емоції, проходимо випробування. Сам процес навчання – важливий і цікавий, ми розвиваємо свої здібності, вчимося спілкуватися. А ті, хто просто «відбуває номер», ходять до закладу тільки тому, що не можна не ходити, уникають брати участь у громадському житті, дуже багато втрачають. Виходить, що шлях до мети так само важливий, як і сама мета!»

Довбня Назар

Довбня Назар

Заступник президента республіки ТЕМП

учень групи № 31

«Кажуть, людина зупиняється в розвитку, коли їй ні до чого прагнути. Кожна нова мета – це спосіб вивчити щось невідоме, освоїти нові навички, розвинути свої здібності і таланти. Однак, важливо, щоб наші цілі не шкодили нам – не відбирали всього часу і не псували наші відносини з близькими, а також не завдавали нікому шкоди.»

Михалевич Вікторія

Михалевич Вікторія

Заступник президента республіки ТЕМП

учениця групи № 32

«Мрії дуже допомагають нам у визначенні того, чого б ми хотіли досягти в житті. Цілі народжуються з мрій. У мріях можна бути вільним, не думати про обмеження і неможливості отримати бажане. І коли відчуваєш, що це воно – те, що важливо для тебе в житті, пора перетворювати мрію на мету – придумати, як її досягти, і діяти! Але при цьому мета повинна бути чистою, і йти до неї треба чистою дорогою.»