Еколого-психологічний тренінг «Природа – вічне джерело нашого життя і нашої творчості» 

26 травня 2022 року в ДНЗ «КЦПТО» на природі в лісопарковій зоні закладу відбулося спільне засідання методичної комісії класних керівників, вихователів і керівників гуртків та методичної комісії педагогічних працівників загальноосвітніх дисциплін у формі еколого-психологічного тренінгу на тему: «Природа – вічне джерело нашого життя і нашої творчості».

Під час засідання були використані інтерактивні форми роботи: вправа «Конструктор», вправа «Якби я був…», тест «Чи турбуєтесь ви про Природу?» та інші. Також інженер з охорони праці Маїло С. В. розповіла про надання психологічної допомоги під час перебування в екстремальних ситуаціях, а соціальний педагог Вавренчук Ю. В. провела вправи з попередження конфліктів, які виникають під час дистанційного навчання з учнями та їх батьками.

Дихальна гімнастика та рухові активності під час заходу позитивно впливали на настрій всіх учасників.

Методичний захід пройшов динамічно та активно в атмосфері творчого пошуку та співпраці.

Отже, можна зробити висновок, що безпосередній контакт з довкіллям – найкращий шлях здобуття знань та виховання почуттів. Таке спілкування з природою примушує кожного з нас думати, установлювати причинно-наслідкові зв’язки, здобувати реалістично-наукові знання.