Ковельський центр професійно-технічної освіти презентував «Музей бойової слави» в обласному центрі туризму

31 січня 2019 року в обласному Центрі туризму, спорту та екскурсій відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

Співорганізаторами конкурсу стали управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та Волинський краєзнавчий музей. На обласний конкурс завітали заступник начальника управління освіти, наук та молоді Тетяна Соломіна та головний спеціаліст управління освіти, науки та молоді Оксана Малащук.

Такий конкурс вже втретє відбувається на теренах нашої області і цього разу було презентовано 21 шкільний музей за трьома напрямками: «Військово-історичні музеї», «Історичні музеї» та «Краєзнавчі музеї».

Представляючи свій музей, екскурсовод групи №22 Фіц Іван підкреслив важливість роботи таких осередків національно-патріотичного виховання молоді, де проводиться краєзнавчо-пошукова та просвітницька робота, досліджується історико-культурна спадщина українського народу, вивчаються традиції рідного краю.

На сьогодні на Волині діє 181 музей при різних закладах освіти і 35 з яких удостоєні високого звання «Зразковий музей». Координатором цієї масштабної роботи в області є Центр туризму, спорту та екскурсій, який приємно відзначив, що наш ДНЗ «КЦПТО» один з 18 закладів профтехосвіти прийняв участь у цьому заході.

За допомогою презентацій учасники конкурсу намагались передати атмосферу і величезні надбання музеїв своїх закладів освіти, показували майстерність екскурсовода у поєднанні з демонстрацією експозицій музею.

Переможці та призери нагороджені грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, дипломами Центру туризму, спорту та екскурсій та призами. Крім того, учасники конкурсу мали чудову нагоду відвідати Волинський краєзнавчий музей.

Автор: Керівник музею: Ю.Клімук 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *