Славетна мить, що об’єднала Україну

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Соборності України.

Сьогодні День Соборності України свято рідного краю, свято нашої держави. Саме на свято зібралися в бібліотеці учні, працівники центру, для яких було проведено літературно – музичну композицію «Славетна мить, що об’єднала Україну». Захід підготували: класний керівник групи №36 Галина Мороз, бібліотекарі, керівники гуртків.

Познайомити учнів з історією Дня Соборності України, прищеплювати повагу до минулого Батьківщини, виховувати національну свідомість, любов до рідного краю, його історичного минулого і сучасності – такою була мета заходу.

Про події 1919 року, любов до України декламували вірші учні групи № 36: Микола Захарчук, Юлія Сухецька, Катерина Ткачук, Катерина Корінчук, Микола Халюк, Богдан Супоровський, Олександр Божик. У виконанні Тетяни Бойко (гр.№ 33) прозвучала пісня «Україна», а Катерина Ткачук виконала пісню «За вроду дякую батькам».

Присутні переглянули відео «День Соборності», «Злука. День Соборності», «Я горда тим, що українка».

В бібліотеці до Дня Соборності України представлена книжкова виставка «День Соборності України: від початку до сьогодні».

Наприкінці заходу класний керівник Галина Мороз привітала присутніх зі святом Соборності України, побажала присутнім любити свою Україну, захищати її від ворогів. Що більше буде зроблено для держави сьогодні, то краще житимемо завтра і будемо гідними називати себе українцями.

Закінчилась літературно – музична композиція виконанням Гімну України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *