Студія газети “Ліцеїст”

Кричко Катерина

Кричко Катерина

Головний редактор газети

учениця групи № 12

Газета «Ліцеїст» несе в собі як інформаційні аспекти, так і пізнавальні й розважальні. На сторінках  «Ліцеїста» відображаються події, які відбуваються в Ковельському професійному ліцеї.

Бажаю Вас гарного проведення часу з газетою «Ліцеїст». Сподіваюсь, що вона є  досить інформативною, цікавою, розвиваючою та розважальною. Нехай час проведений в компанії «Ліцеїста» буде приємним та корисним для тебе!

Макарусь Ірина

Макарусь Ірина

Журналіст

учениця групи № 12

«Можна мріяти про майбутнє, а можна його будувати власними руками. І тільки від нас залежить, яким воно буде. Якщо ж вважати, що майбутнє повинно з’явитися само по собі, то, вірогідно, воно може взагалі не настати. Адже наша сучасність готує нам не такі вже й щедрі подарунки. Тут і наша духовна захаращеність, і слизький бруд наших річок, і непрозоре покривало нашого повітря, і отруйна чорнота нашої землі. Ми вже і тепер «зробили» усе, що могли, аби відбудувати «прекрасне» майбутнє. Тільки постає питання, і ми зможемо ми жити, в тому майбутньому?»

Марчук Ірина

Марчук Ірина

Технічний редактор сайту

учениця групи №12

«Ідеал у тобі самому, – затверджував Л. Н. Толстой. – Перешкоди до досягнення його – у тобі ж». Мені дуже хочеться вірити, що я побачу в собі цей ідеал, смогу розпізнати перешкоди й зумію зробити все можливе для них подолання.»

Приступчук Катерина

Приступчук Катерина

Фотокореспондент

учениця групи № 31

«Людина повинна жити з думкою: все для блага особистості, кожному є місце у соціумі, кожен цінний для суспільства таким, яким він є. Керувати політичними, національними та економічними процесами повинні ті, хто насправді є професіоналами, хто уміє гуртувати навколо себе і вести за собою, хто здатен сформувати професійну команду, в якій поважають думку кожного члена, у якій кожен може виявити свої здібності і реалізувати у тій чи іншій справі.  Успіх України на світовій арені закладається сьогодні у школі лідерства – ліцейному самоврядуванні учнів.»

Повх Юлія

Повх Юлія

Секретар

учениця групи № 31

«Кожна людина є цінною та неповторною. Усі ми різні, але прагнення стати гідною людиною має стати нашою спільною рисою. Цитуючи класика, хочеться нагадати: “У людини все має бути прекрасним…” Тож необхідно прагнути до краси в усьому: у зовнішньому вигляді, у думках, словах, справах, стосунках з людьми. Немає меж досконалості! Тільки безперервно працюючи над собою, можна стати справжньою особистістю.»