Свято професійно-технічної освіти

Свято профтехосвіти, яке відбулося 03 червня 2015 року в м. Луцьку, вже давно стало традиційним на Волині.  На урочисте відкриття завітало багато гостей.

Свято відкрила начальника управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна, яка зазначила, що метою даного заходу є популяризація та піднесення престижу робітничих професій, виявлення і підтримка обдарованої молоді в системі ПТО, підвищення рівня професійної підготовки, розвиток творчої активності учнів.

На Театральному майдані, головній площі обласного центру, людно. Тут розмістилась виставка-ярмарок товарів, виготовлених у навчальних закладах профтехосвіти. На виставці-ярмарку в широкому асортименті були представлені різноманітні побутові товари та вироби, садовий інвентар, сільськогосподарська продукція, вироби з металу та дерева, швейні та столярні вироби, які отримали високу оцінку присутніх і мешканців міста.  Бажаючі мали можливість придбати зазначену продукцію за помірними цінами.

Майстри та учні нашого ліцею успішно продавали свої вироби: меблі з лози, зварювальні вироби з елементами художньої ковки, підставки під квіти, кравецькі вироби та вироби з художньою вишивкою, композиції та вироби зі штучними квітами.

Свято супроводжувалось виступами кращих художніх колективів навчальних закладів.

В другій половині дня було підбито підсумки свята та підсумки діяльності навчальних закладів за навчальний рік. Ковельському професійному ліцею були вручені дипломи: за І місце в обласній виставці-ярмарку виробів, виготовлених учнями та майстрами виробничого навчання;  ІІ місце – за підсумками роботи з художньо-естетичного учнівської молоді серед професійно-технічних навчальних закладів; ІІІ місце – у комплексному заліку ХХІІ обласної спартакіади серед учнів професійно-тенхнінчих навчальних закладів.

Всі учасники та гості свята були задоволені від спілкування з представниками ПТНЗ, мали приємні враження та позитивні емоції від побаченого та придбаних сувенірів і виробів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *