Уклін безсмертній жінці – величній Лесі Українці Літературна вітальня

25 лютого – 149 –а річниця від Дня народження геніальної поетеси, письменниці Лесі Українки. Талант її проявився в найрізноманітніших сферах літературної праці – вона була поетом, драматургом, прозаїком, літературним критиком, публіцистом, перекладачем і фольклористом. Могутній розум, геніальний художній хист і глибока любов до рідної землі зробили Лесю Українку однією із найвеличніших письменниць у світі. Її твори перекладені багатьма мовами, на її честь у багатьох містах країни стоять пам’ятники.

Вшанувати нашу геніальну дочку Волинського краю зібралися учні в актовій залі на літературну вітальню «Уклін безсмертній жінці – величній Лесі Українці». Захід підготували завідуюча бібліотеки Надія Дятел, бібліотекар Людмила Рихлюк, вихователь Любов Никитюк.

З творчістю Лесі Українки учнів ознайомили бібліотекарі, ведучі заходу Ірина Олексюк (гр.№27), Аліна Бісюк (гр.№22). Присутні поринули у світ чарівної музики, живого українського слова і прекрасної лірики Лесі Українки. Учні Наталія Климук (гр.№13), Ірина Скулінець (гр.№13), Юлія Привиденець (гр.№ 23) декламували вірші видатної поетеси.

Присутні ознайомились з віртуальною виставкою «Її вірші як перла многоцінні…», переглянули відео «Лесині джерела. Колодяжне», «Давня весна», уривок з фільму «Лісова пісня».

З творчістю Лесі Українки допоможе ознайомитись книжкова виставка «Нехай струни мої лунають», яка оформлена в бібліотеці і віртуальна виставка «Її вірші як перла многоцінні…», яка представлена на сайті бібліотеки. Запрошуємо до перегляду літератури і поринути у неповторний світ Лесиної творчості.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *