Україна – це територія гідності та свободи

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Ковелі на площі Героїв Майдану відбулось віче, в якому взяли участь також учні та працівники нашого ліцею.

На вівтар Революції Гідності 2013-2014 років українці поклали своє життя та здоров’я. Ковельчани були активними учасниками подій обох революцій і доклали багато зусиль для того, аби демократичні цінності перемогли.

Учасники віче хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні, а також тих, хто поклав життя під час антитерористичної операції на Сході України. А запалені свічки та квіти віднесли до пам’ятного знаку «Борцям за волю України», стели пам’яті загиблим учасника АТО та героям Небесної Сотні.

А 23.11.2015 р. у актовому залі ліцею відбулася година скорботи «Україна – це територія гідності та свободи», яку провели рада гуртожитку разом з вихователем Рощук В.П. та керівником гуртка Кіпнем С.О. Захід розпочався хвилиною мовчання за загиблими.

Під звуки старої лемківської пісні «Гей, пливе кача…» присутні пригадали всіх героїв Небесної Сотні. Також учасники заходу повернулися до подій Революції Гідності, спостерігаючи за кадрами документального фільму «Зима, що нас змінила», коли об’єднані поривом душі, люди встали за свободу та прагнення жити у незалежній країні.

Під час заходу учні пригадали історичні події, що змінили політичне обличчя України, реалізували прагнення українського народу в напрямку європейського вектору розвитку, детально дізналися про подвиг Героїв Небесної Сотні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *