Виховна година “День закоханих. Традиції святкування у Європі”

  З нагоди Дня Валентина в актовій залі відбувся виховний захід «День закоханих. Традиції святкування у Європі». Який підготувала класний керівник  Оніщук Світлана Дмитрівна та учні групи №11 «Токар;слюсар з ремонту автомобілів».

  Мета заходу: розширити знання учнів про звичаї, традиції народів Європи; розвивати кругозір учнів, формувати культуру поведінки; культуру почуттів; розвивати навички правильного використання мовних форм  ввічливості, навчати чемного ставлення до людей.

  Під час заходу звучали історії, легенди, вірші, доповіді, демонструвалися презентації, проводилися конкурси: «Знайди свою половинку», «Компліменти».

  Що святкувати, вирішувати перш за все вам. Не обов’язково ототожнювати цей день з прийнятими суспільством нормами. З іншого боку, такі події приносять в наше життя яскраві барви, допомагають боротися з рутиною і повсякденними проблемами, які переслідують нас повсякчас. Але не забувайте також, що висловлювати свою любов до інших можна не тільки один день в році. Варто робити це щодня, і не обов’язково за допомогою подарунків чи листівок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *