1 Вересня – День Знань

1 вересня в Ковельському професійному ліцеї, як і в інших навчальних закладах України, розпочалося зі святкової лінійки, присвяченої Дню знань.

Урочиста лінійка засвідчила, що всі ми — УКРАЇНЦІ, що єдині в прагненні миру. Вишиванки, прапори, жовто-блакитні стрічки — не просто атрибутика. Це те, що стало надзвичайно дорогим для кожного з нас.

Учнів та педагогів ліцею з початком навчального року привітали директор Антонюк С.М., заступник директора з НВР Сєрков Ю.О., майстер в/н Цимбал О.С., від батьківської громади Кузьмик Н.М., директор «Волинькальвіс» Понікарчук А.М, випускник ліцею Бортнічук Дмитро, ветеран ПТО Стахорська Л.С. представник Estel-студії Чуль О.М. , учасники художньої самодіяльності.

Під час заходу лунали гарні поздоровлення та побажання для усіх присутніх, а у виконанні учасників художньої самодіяльності прозвучали патріотичні пісні.

На жаль, нинішнє Свято Знань затьмарює наша спільна біда – тривають бої, гинуть співвітчизники, наші патріоти.

В пам’ять про героїв Небесної сотні та полеглих під час АТО була оголошена хвилина мовчання.

Благословив на успішне навчання і окропив свяченою водою присутніх отець Андрій.

На лінійці були вручені нагороди за підсумками минулого навчального року. Почесною грамотою за перше місце в конкурсі груп нагороджено колектив гр. 14, за друге місце гр. 13, за третє – гр. 23. Кращі учні ліцею також отримали нагороди.

Святковості додавали мелодії духового оркестру.

Після лінійки в усіх групах було проведено перший урок на тему: “Ми – нація єдина” та організаційна виховна година.

Навчальний рік розпочався. Сподіваємось на мир. Усім натхнення, здоров’я, творчості. Нехай цей навчальний рік відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків — гордістю за своїх дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *