Безпечний інтернет та соціальні мережі

03 жовтня 2017 року у групі №23 була проведена відкрита інформаційно-просвітницька година на тему: «Безпечний Інтернет та соціальні мережі».

Метою заходу було розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання, мотивувати поширювати цю інформацію у своєму середовищі, розвивати уважність, спостережливість, мовленнєві навики, пам’ть, виховувати ціннісне ставлення до родини, навколишнього світу, етичне спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями.

Захід проходив у формі лекції з елементами тренінгу, була підготовлена наочність у формі плакатів-стікерів, які несли інформацію про загрози в Інтернеті. Для успішної роботи ми домовилися про декілька правид для успішної роботи, і всі учасники старанно їх дотрималися.

Спершу класний керівник оголосив мозковий штурм «Про користь Інтернету», де учні навели багато прикладів із власного досвіду, потім повідомив корисну інформацію про Інтернет та соціальні мережі, яку доповнили учні-інформатори.

Дуже активно та весело пройшла частина-тренінг. Квітка з пелюстками-«нікнеймами» була дуже пишною. За допомогою цієї вправи ми виявили причини того, чому учні групи мають нікнейми в соціальних мережах. Вправа «Хто більше?» запалила дух суперництва, тому ми дізналися про всі соціальні мережі, які існують у світі, що ще раз підтвердило той факт, що наші діти занадто багато часу проводять в Інтернеті. Усім колективом ми запропонували альтернативу Інтернету та соціальним мережам.

У кінці цього класний керівник ще раз наголосив про правила користування соціальними мережами та підвів підсумок поезією Катерини Василенко «Безпечний Інтернет».

Дата: 03.10.2017

Автор: Класний керівник
Дубнюк І.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *