Будьмо знайомі

Зі вступом молодої людини до ПТНЗ відбуваються кардинальні зміни у його життєвій ситуації, соціальній ситуації розвитку, помітно змінюється й провідний вид діяльності. Так, зокрема, учень змінює місце проживання.

Значна частина учнів переїздить з невеличких містечок і сіл, де їх усі знають, де діють свої неписані закони і правила поведінки, до великих міст, у яких немає ні знайомих, ні родичів, де існує, почасти своя, незнайома для дитини субкультура.

Такі зміни зумовлюють необхідність пристосовуватися до нового соціального і фізичного середовища, засвоювати або формувати нові форми поведінки і спілкування.

Щоб виконати ці завдання у Ковельському центрі профтехосвіти був проведений тренінг для учнів гуртожитку. Мета проведення заходу – знайомство першокурсників, активізація їхніх комунікативних здібностей.

Індивідуальна робота, робота в парах, командна гра, руханки – все це сприяло створенню атмосфери довіри, розкривало таланти й можливості молодих людей.

Запалити серця вихованців вогником довіри, поваги й толерантності – таким було основне завдання, яке впродовж зустрічі намагалась виконати тренер.

Дата: 26.09.2019

Автор: Олена Шайнюк, практичний психолог ДНЗ «Ковельський ЦПТО»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *