Цей день в історії світу

Для всіх допитливих і не дуже пропонуємо 29 березня в актовому залі ліцею відбувся інформаційно-просвітницький захід – “Цей день в історії світу”. Під час якого присутні дізналися про найцікавіші факти і дні народження найбільш неординарних особистостей, які залишили свій слід в історії України і світу.

Сьогодні в час стрімкого розвитку інтернет-простору, світова павутина все більше поглинає нас у свої тенета. Молоді люди, підлітки, школярі, годинами просиджують за своїми гаджетами. Хтось у соціальних мережах, інші  на ігрових сайтах, і мало хто з їх догадується, що цей час можна з користю провести, пізнавати світ, науку. Також на спеціалізованих сайтах присутні рубрики історії, географії, літератури, біології та хімії, медицини та багато інших  в яких можна почерпнути для себе море корисних і цікавих фактів.

Кожен вирішує для себе сам. Як проводити свій час, проживати своє життя. Вчитися чи байдикувати просиджуючи в світовій мережі годинами, днями без користі, або обходити  стороною. Однак будь-яка інформація, що стосується розвитку суспільства в різні періоди існування людства, здоровій людині вона як мінімум запам’ятається, а як максимум зацікавить, що вже своєю суттю не є марним.

На освітніх та інформаційних сайтах, кожен бажаючий знайде багато пізнавального. Бажаємо вам вміло використовувати гаджети, адже це засоби не лише для розваг, але й для самоосвіти, розвитку сучасних жителів планети!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *