Після війни завжди мир буває

«Після війни завжди мир буває», – так говорить народне прислів’я. І вся Україна із завмиранням серця слідкує за останніми новинами про те, що коїться на сході країни.

Тепла зустріч відбулась 25 березня  у Ковельському професійному ліцеї  з бійцем АТО, а саме з Троцюком Ігорем Вівталійовичем, татом учня ліцею, групи № 14 «Слюсар з ремонту автомобілів; електрозварник ручного зварювання»

Зі словами щирої вдячності до бійця та присутніх звернулися учні групи.

«Важко передати емоції, які переповнюють мене. Дуже радий, що повернувся живим. Мене чекали, за мене хвилювалися син, дружина. Велике їм спасибі за підтримку. Вірю, Україна переможе», – підкреслив військовослужбовець  128 окремої гірсько-піхотної бригади Ігор Віталійович.

Боєць поділився своїми спогадами, що пережив за час, проведений в зоні АТО, показуючи своїм прикладом, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.

Ігор Віталійович  побажав   учням миру, благополуччя, радив цінувати своїх рідних і близьких і завжди залишатись патріотами своєї Батьківщини. Всі присутні із задоволенням  сфотографувались з бійцем – учасником АТО.  На закінчення зустрічі Ігор Віталійович передав до музею Бойової слави ліцеї прапор, який пройшов з ним весь шлях перебування в АТО.

В кінці зустрічі учні висловили подяку за мирне небо над головою та відвагу і самопожертву у боях за цілісність та незалежність нашої держави. Ліцеїсти побажали гостю повернутись скоріше додому живим з перемогою!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *