День профілактики правопорушень

21 жовтня 2015 року в Ковельському професійному ліцеї проходив день профілактики правопорушень і пропаганди правових знань.

Розпочався день профілактики з ліцейної лінійки, яку проводив заступник директора з НВР Сєрков Юрій Олексійович та міністр дисципліни і порядку на тему «Від правопорушення до злочину – один крок».

З метою попередження  негативного явища як пияцтво та тютюнокуріння серед неповнолітніх, працівники підрозділу кримінальної міліції у справах дітей Ковельського міськвідділу внутрішніх справ Кузьмук Юрій Степанович, Козік Тетяна Петрівна, інспектор по зв’язках з громадськістю Багінська Еліна Олександрівна виступили в навчальних групах Ковельського професійного ліцею.

Юрій Степанович Кузьмук повідомив ліцеїстам, упродовж цього року до адміністративної відповідальності за ст. 178 КУпАП (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) притягнуто 28 неповнолітніх. Відповідальність за такі вчинки несуть не лише діти, а й їхні батьки.

В усіх навчальних групах були проведені виховні та інформаційно-просвітницькі години «Шкідливим звичкам – ні. Молоді – здоровий спосіб життя», огляд літератури та періодики в бібліотеці, лекції на правову тематику в гуртожитку.

Апогеєм дня профілактики стало засідання штабу профілактики ліцею та рад профілактики навчальних груп, де розглядались персональні справи окремих учнів та планові питання, що стосуються покращення право виховної роботи в навчальному закладі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *