• Сб. Гру 9th, 2023

Республіка ТЕМП

Учнівське самоврядування ДНЗ "КЦПТО"

День вишиванки в навчальному закладі

ВідAdmin

Тра 16, 2019

16 травня педагогічний та учнівський колектив навчального закладу долучився до святкування Дня вишиванки. Розмаїттям орнаментів, фасонів, стилів вишивки стало свідченням поваги до історії та традицій українського народу. Учні і працівники закладу в піднесеному настрої зробили фотографії на згадку. В багатьох були вишиванки виготовленні власноруч, або кимось із рідних. Цікавим є той факт, що в декого в гардеробі вже є декілька вишитих речей.
Вишиванки – один із символів українського народу, знак зв’язку поколінь, пам’яті про історичну спадщину. І те, що все більше українців має у своєму гардеробі вишиванку – це підтвердження інтересу до своєї історії, культури, бажання єдності, взаєморозуміння, вшанування національних традицій та звичаїв. Люди намагаються носити національний одяг, вносячи навіть окремі його елементи (візерунки) в повсякденний, офісний стиль.

Всесвітній день вишиванки не має фіксованої дати, його відзначають щороку в третій четвер травня. Четвер було вибрано не випадково. Засновники наполягали, аби свято припало на будній день, а не на вихідний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.