Екскурсія в майбутнє

 

14 квітня  учні випускних груп разом із своїми наставниками мали нагоду відвідати Київський національний університет культури і мистецтва, в рамках програми «День відкритих дверей – 2018». Цікава і змістовна програма знайомства із закладом сприяла кращому розумінню специфіки різних факультетів. Учні відвідали різноманітні творчі лабораторії, навчальні аудиторії. Найбільше вразило учнів спілкування з педагогами, з веселими і амбітними студентами, а ще оригінальний дизайн навчального закладу, технічне оснащення. Сніданок та обід в студентській столовій були смачним і приємним подарунком для екскурсійної групи.

Після екскурсії учні познайомилися із ректором КНУКіМ Михайлом Поплавським, який залюбки відповідав на поставлені питання учнів, давав батьківські поради, життєві настанови та поділився власним досвідом досягнення мети. Майбутні випускники  отримали інформацію щодо умов вступу та правил прийому до університету в 2018 році, а також   сувенірну продукцію.

По завершенню екскурсії багато наших випускників загорілися бажанням продовжити навчання і стати частиною студентської родини Київського національного університету культури і мистецтва!

Антощук О.П.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *