Коли Ви робите добро іншим, Ви в першу чергу, робите добро собі

Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда і ніхто ні від чого, на жаль, не застрахований. Коли у нас все добре, ми мало замислюємось про проблеми інших. Нас засмучують дріб’язкові проблеми: занадто солодкий чай чи, скажімо, необхідність прокидатися вранці. Та якщо відкрити очі ширше, можна побачити, які серйозні проблеми насправді у людей. Як багато важко хворих дітей, які потребують допомоги і відстоюють день у день право на життя.

Як і раніше ми знаходимо кошти для себе чи на подарунки своїм близьким. А хіба ми не можемо подарувати кілька посмішок, допомагаючи хоча б чимось для лікування хворої дитини?

Світле прагнення допомогти Дмитрику Матердею, мешканцю нашого міста, дозволило організувати в ліцеї збір коштів на його лікування. День милосердя та благодійний ярмарок, проведені в навчальному закладі, поповнили рахунок хлопчика на 1378,80 грн.

Висловлюємо подяку всім, хто долучився до збору коштів, а надто учням, класним керівникам та майстрам виробничого навчання 12, 13, 22, 23, 31 груп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *