Конкурс “Що? Де? Коли?”

У відповідності з планом роботи навчального закладу та ради лідерів, з метою стимулювання інтелектуального розвитку учнів 28.01.2016 р. в ліцеї було проведений конкурс «Що? Де? Коли?”.

Ініціатором проведення такого заходу, його організаторами і ведучими були учнівські міністерства освіти (Краснова С.) і культури (Штик А.).

Потрібно відмітити, що в конкурсі взяли участь команди всіх навчальних груп, крім ти, що перебувають на практиці. Хороші знання з основ наук, непогану загальну ерудицію та логіку продемонстрували команди груп 12, 23, 33, 31, 11, які змагалися в півфіналі. А три перші розіграли між собою призові місця в фінал.

Всі команди перед грою надавали питання для поповнення банку гри. Змістовні, цікаві питання подали гр. 12, 14, 31. та особливо потрібно відмітити групу 13 від якої надійшло 50 питань, які і склали основу цьогорічної гри.

П’єдестал пошани має такий вигляд: 1 місце – команда гр. 12 (Макарусь Н., Кречко К., Проніна С., Залозна Н.), ІІ місце – гр. 23 (Волос Ю., Краснова С., Мельник Х., Шисталюк Л.), ІІІ місце – гр. 33 (Вавринюк В., Гуль В.,   Горяїнов С., Заброцький Б.).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *