круглий стіл День Гідності та Свободи в ДНЗ

21 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи в ДНЗ “Ковельський центр ПТО” відбувся круглий стіл “Революція Гідності – крок до свободи!”, приурочений цій славетній і, водночас, скорботній сторінці в новітній історії України.

Метою проведення стало прагнення донести до майбутнього покоління об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні 2013-2014-х років, а також віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Учасники круглого столу мали змогу переглянути документальну хронологію подій на Майдані, які змінили історію нашої держави.

У невимушеному спілкуванні кожен із учасників заходу мав змогу поділитися своїми переживаннями за країну.

Підводячи підсумки круглого столу, його учасники наголосили на тому, що Революція Гідності ще не закінчилася, вона лише набирає обертів через повсякденну і напружену працю кожного, хто будує сучасну українську державу. Орієнтирами цієї праці мають стати європейські цінності та стандарти, дотримання, використання і виконання яких допоможуть створити належні умови гідного життя, навчання, праці, відпочинку для кожного українця.

Дата: 21.11.2019

Автор: Автор: викладач історії Коншина Катерина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *