Крути! Крути! Мужність і посвята, вірність, що міцніша понад смерть

Українська нація у різні віхи історії мала своїх героїв, а бій під Крутами став одночасно трагічною та героїчною сторінкою в історії українського народу. 29 січня в Україні вшановують пам’ять Героїв Крут.

З цієї нагоди в Ковельському професійному ліцеї відбулися урочистості щодо вшанування пам’яті, цікава бібліотечна виставка «Крути! Крути! Мужність і посвята, вірність, що міцніша понад смерть».

03.02.2016 р. в актовій залі Ковельського професійного ліцею радою гуртожитку  був проведений вечір-памяті загиблих в бою під Крутами.

Учнівська молодь хвилиною мовчання вшанувала пам’ять про юних героїв, молодих захисників  УНР, що власною кров`ю вписали нову сторінку в історію України і стали прикладом для тих хто захищає незалежність та цілісність України.

 З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, пропагування та популяризації героїчного минулого українського народу, виховання шанобливого ставлення до національної історії й  духовної спадщини нашого народу  та з нагоди вшанування Дня пам’яті Героїв Крут 4 лютого 2016 р.- міністерство освіти республіки Темп разом з викладачем Харитоновою Оленою Володимирівною провели  патріотичний конкурс малюнку  на тему «Подвиг героїв Крут очима дітей”.

Учнівські малюнки сповнені патріотизму, не залишили байдужим нікого. Учні впевнені, що подвиг героїв , скріплений  трагічною  загибеллю трьох сотень юних  незламних борців, навіки залишиться в пам`яті теперішнього і наступних поколінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *