Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Так і в Ковельському професійному ліцеї згідно плану роботи міністрества соціально-побутових питань та милосердя пройшла загальноліцейна лінійка, присвячена цій події. Учні розповідали про шанобливе ставлення до людей шанованого віку, читали вірші. На завершення лінійки заступник директора з НВР Сєрков Ю.О. порадив учням якнайчастіше спілкуватися зі своїми дідусями й бабусями, допомагати їм у всьому. Також в навчальних групах  проведені  виховні години «Шануємо та поважаємо», «Повага до старших» тощо.

Лідери міністерства  відвідали ветерана праці Долонько Ніну Пилипівну, допомогли по господарству, пригостили смачними ласощами та завітали до Оксенчук Ніни Павлівни, вчительки-пенсіонерки, у якої був день народження.

Проведення таких заходів надає молоді можливість осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме вони, звичайні хлопці та дівчата.

В найближчих планах ліцейних волонтерів виступ з концертною програмою в будинку людей поважного віку та в міській раді ветеранів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *