Моя майбутня професія

У начальному закладі ДНЗ «КЦПТО» група №21 (Токар; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів) на чолі з класним керівником Оніщук С.Д провели виховну годину «Моя майбутня професія» під час якого були проведені вікторини та конкурси («Що за професія?», «Відгадайте професію», «Аукціон», «Реклама професій») та переглянуті фільми та презентації по темі.

Мета заходу: формувати в учнів позитивне ставлення та готовність до свідомого вибору професії; виявити здібності учнів до запропонованих професій; сприяти формуванню особистісних якостей учнів: цілеспрямованості, ініціативності, розсудливості; розвивати творчі здібності учнів, пізнавальні інтереси учнів, розвивати здібності до самоаналізу; сприяти професійному самовизначенню учнів; сприяти вихованню віри в себе і в свої можливості, розвитку творчої активності, наполегливості у досягненні мети.

Вибір професії в житті кожної людини – це вибір життєвого шляху, вибір долі. А беручи до уваги те, що світ професій на початку ХХІ століття виріс до 50 тисяч, з кожним роком стає все складніше і складніше вибрати в цьому океані справу свого життя, щоб вона була і до душі, і по плечу, і, що не менш важливо, гідно оплачувалась.

Кожна людина народжується для якогось діла.
(Е. Гемінґвей)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *