Підсумки ліцейного конкурсу «Учень року – ПТНЗ 2015»

Згідно плану роботи навчального закладу проводився ліцейний етап обласного конкурсу «Учень року ПТНЗ – 2015».

Фінал конкурсу відбувся 29 жовтня ц.р. Потрібно відмітити, що в цьому році номінантів на почесне звання було представлено менше, ніж в минулому, проте рівень підготовки матеріалів та самих учасників був досить високим.

Особливо потрібно відмітити ученицю гр. 13 Вознюк Олександру, яка йде в номінації «Спортсмен року». Олександра займається греблею та каноє, і представила  на суд журі багаточисленні свої нагороди за перемоги в різних змаганнях від міських до міжнародних: грамоти, медалі, кубки.

Крім того Олександра добре навчається, активістка в громадському житті. За допомогою класного керівника Антощук О.П. вона підготувала змістовну презентацію.

На високому рівні були підготовлені конкурсні матеріали на учня гр. 24 Місюру Артема (класний керівник Архипова Н.І., майстер в/н Мацук А.П.), який номінувався за версією «талант ПТО». Даний учень також добре навчається, активно займається спортом, громадський активіст. А вершин здобув у танцях, виступаючи в різноманітних конкурсах, він здобув велике число нагород.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *