Правовий брейн-ринг

Із правовими питаннями ми стикаємося часто. Помилкою є думка, ніби сфера застосування права обмежується покараннями осіб, які вчинили різні правопорушення. Багато хто з вас дивується, що наші повсякденні вчинки часто мають правову оцінку.

Право, закони супроводжують людину протягом її життя. Щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої громадянські обов?язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших громадян, необхідно знати закони, а також застосовувати ці знання у житті.

10 грудня 2019 року в актовій залі відбулася цікава пізнавальна гра «Правовий брейн-ринг», в якій приймали участь учні І курсу.

В запеклій боротьбі в фінальну частину гри вийшли колективи груп № 11, 12, 17, де здобули відповідно І місце – команда групи № 12, ІІ місце – команда групи № 11, ІІІ місце – команда групи № 17.

На за горами час, коли ви закінчите навчальний заклад і вступите у самостійне життя. Від вас вимагатимуть успішно займатися дорученою справою, бути відповідальним, виконувати громадянські обов’язки – гарного працівника, захисника України, патріота, борця з недоліками і зловживаннями в суспільстві, господаря багатств в країні.

Держава буде зважати на вашу думку, ваші пропозиції щодо проєктів законодавчих актів, які виносяться на широке обговорення. При цьому корисно поповнювати свої правові знання, особливо важливими є зміцнення готовності боротися зі злом, непримиренність до того, що заважає нам жити. Усе це потрібно громадянинові України.

Дата: 10.12.2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *