Правовий турнір «Знавці права»

7 грудня 2016 року у приміщенні актової залі Ковельського професійного ліцею проведено правовий турнір «Знавці права» серед учнів І курсу, які проживають в гуртожитку, а саме: команди «Праволюби» учнів групи № 13 «Кравець; вишивальник» та команди «Освітяниx» учнів групи № 14 «Слюсар з ремонту автомобілів; електрозварник ручного зварювання».

Правовий брейн-ринг проводився в рамках тижня права.

Метою правового турніру є формування активної громадської позиції учнівської молоді; виховання правової культури та правової свідомості учнів; організація проведення дозвілля.

Такий правоосвітній захід допоміг не лише визначити «кращого знавця права», а й організувати культурне дозвілля молоді, яка, безперечно, отримала нові правові знання. Крім того, до участі у грі залучались вболівальники, які у перервах між конкурсами мали змогу проявити власну ерудицію та кмітливість з правових питань, даючи відповіді на поставлені запитання.

«Приємно знаходитися в колі розумної молоді. Саме за нашою молоддю – майбутнє нашої держави. Головне не те, як ви знаєте свої права, а як ви будете їх реалізовувати. Треба вміти розповісти про ці права та застосувати їх на практиці. Сподіваюся, що серед вас є майбутні юристи, які в подальшому стануть студентами юридичного вишу”, – зазначив голова журі інспектор відділу ювенальної превенції Кузьмук Юрій Степанович

Переможцем правового турніру стала команда «Освітяни», яку було нагороджено дипломом, призером – команда «Праволюби». Також команди були нагороджені цінними подарунками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *