«Разом проти ВІЛ/СНІДу»

 1 грудня з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я було прийнято вважати  Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом.

В усіх навчальних групах Ковельського професійного ліцею були проведені інформаційно-просвітницькі години, присвячені Всесвітньому дню боротьби зі Снідом.

Відкриту виховну годину разом з міністерством соціально-побутових питань  та милосердя провела класний керівник Антощук Олена Петрівна, на яку була запрошена зав. здоров пунктом Томчук Ірина Анатоліївна. Вона  розповіла історію захворювання, способи зараження та профілактику цієї страшної недуги.

Під час спілкування ліцеїсти показали досить високу обізнаність по даній темі і всів разом дійшли висновку, що альтернативою шкідливим звичкам, які найчастіше призводять до цієї невиліковної хвороби є здоровий спосіб життя.

На завершення присутні переглянули документальний фільм «Разом проти ВІЛ/СНІДу».

Після уроків представники республіки ТЕМП взяли участь в міських заходах, що проводилися під егідою «Червоного Хреста».

Проведені заходи вкотре нагадали суспільству, що питання профілактики СНІДу залишається в Україні досить актуальним. Людина та її здоров’я є найважливішою соціальною цінністю. Тому бути відповідальними за свою поведінку й не ігнорувати шанс на життя закликають учні Ковельського професійного ліцею.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *