Шануймо свою рідну мову

Рідне українське слово все гучніше звучить у пісні, в поезії, з вуст видатних українських письменників, прозаїків та українського народу, адже мова – запорука існування народу. Захищаючи рідне слово, ми захищаємо рідну націю, її гідність, право на майбутнє. 

9 листопада в нашому ліцеї проводився День української писемності та мови. День розпочався з тематичної лінійки «Із витоків української писемності», яку підготували члени Міністерства освіти  Згоранець Владислав та Краснова Світлана. Учні розповідали про історію розвитку української мови з давніх часів й до наших днів, ознайомили з цікавими фактами життя Нестора Літописця. Також,  до Дня писемності  викладачами української мови та літератури Конашук О.П. та Никитюк Л.В. проведено ліцейний етап конкурсу з української мови  імені Петра Яцика, переможницею якого стала  учениця 22 групи Макарусь Ірина. Саме в цей день найсміливіші учні І-ІІІ курсів, написали радіодиктант національної єдності, що прозвучав на Першому каналі Українського радіо. Найактивнішими виявилася група ІІІ курсу за професією «Кравець; вишивальник». Разом із учнями акцію підтримали і викладачі  –  Антощук О.П., Ковальчук О.Д.,  Никитюк  Л.В.,  Панаскевич Н.П., Орловська Т.О.

Любов до рідної мови плекаємо з дитинства. Знати і поважати мову, культуру свого народу – честь і обов’язок кожного громадянина української держави. У мові – уся доля народу. Без неї немає нас, як народу, немає минулого, немає  й майбутнього. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *