Срібні дзвіночки

У відповідності з планом роботи ради лідерів навчального закладу, керуючись наказом управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації № 306 від 04.12.2015 р., з метою естетичного та патріотичного виховання учнівської молоді в ліцеї було проведено конкурс сучасної української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки».

В конкурсі взяли участь сім кращих вокалістів. Учениці групи № 12 Кричко Катерина та Козачук Елеонора відповідно з піснями «Рушник» та «Марія», Чипчерук Ганна, гр. 13 – «Батьківська пісня», Никитюк Веніамін, гр. 14 – «Україна», Дорош Роман, гр. 1 – «Вербонька», Штик Ангеліна, гр. 23 – «Моя мамо» та Біліч Владислав, гр. 21 – «Рідна хата».

Всі учасники показали високий рівень виконавської майстерності, всі до кінця боролися за право виступати в обласному фіналі. Проте це право завоював Біліч Владислав, який отримав найвищу оцінку журі, 10 балів отримав також Дорош Роман, по 8 балів мають Кричко Катерина, Козачук Елеонора, Штик Ангеліна, по 7 білів – Никитюк Вніамін, Чипчерук Ганна.

Прикро, що не виступили здібні виконавці з груп № 11, 22, 24, 31, 33, 2.

Після довгих сперечань журі оголосило результати:

– І місце в ліцейному етапі конкурсу сучасної української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки»  здобули учні групи № 21 Біліч Владислав та групи № 1 Дорош Роман;

– ІІ місце в ліцейному конкурсі Козачук Елеонора, Кричко Катерина, Штик Ангеліна;

– ІІІ місце в конкурсі Никитюк Веніамін, Чипчерук Ганна.

Вітаємо переможців, бажаємо майбутніх досягнень на творчій ниві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *