Торгівля людьми

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».

Торгівля дітьми – це усі дії, пов’язані  з перевезенням або вербуванням особи у межах або за межі країни з метою продажу, працевлаштування чи надання послуг шляхом застосування насильства, приниження гідності, зловживання владою, боргової залежності.

Торгівля людьми є одним із найбільш небезпечних кримінально караних діянь. Вона є третім за своїми масштабами видом організованої злочинності, що поступається лише нелегальній торгівлі наркотиками та зброєю. Історія свідчить, що проблема торгівлі людьми має глибоке коріння. На різних етапах свого розвитку ставлення суспільства до цієї проблеми було різним.

В ліцеї лідери міністерств освіти, соціально-побутових питань та милосердя разом педагогічними працівниками провели  виховні буди на тему: «Торгівля людьми. Як уникнути та запобігти цієї проблеми», ознайомили з законом “Про протидію торгівлі людьми”. Розглянули такі питання: “Що робить держава?”, “Хто може допомогти?”, “Хто потрапляє у рабство?”.

Учні зробили висновки, що треба бути свідомими, щоб проблема не спонукала їх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *