Відкриття Навчально-практичного центру сучасних санітарно-технічних систем

28 листопада в Ковельському професійному ліцеї урочисто було відкрито  Навчально-практичний центр сучасних санітарно-технічних систем. Це визначна подія для працівників та учнів  навчального закладу. З нагоди відкриття в ліцей завітали заступник голови Волинської облдержадміністрації Мишковець Світлана Євтихіївна,  начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Плахотна Людмила Володимирівна, директор Волинського обласного центру зайнятості Романюк Роман В’ячеславович, роботодавці і соціальні партнери навчального закладу.

Основною метою створення центру є забезпечення належних умов для проведення навчального процесу, набуття та освоєння професійних навичок, завдань, визначених цілями та змістом освіти у відповідності до Державного стандарту професійно-технічної освіти.

Завданням центру є забезпечення технічних і методичних передумов для формування професійної компетентності учнів. Навчально-практичний центр надасть чудову можливість для майбутніх молодих спеціалістів здобути якісні знання та практичні навички у роботі з сучасними високоякісними матеріалами, опанувати новітні технології, бути конкурентними на ринку праці та відповідати вимогам сучасності.

Площа центру становить 96 м2  тут розташовано навчальні модулі зокрема, «Водовідведення», «Опалення», «Кухня», «Ванна кімната» та інші, створено робочі місця для виконання підготовчих робіт з монтажу санітарно-технічних систем. Також забезпечена ноутбуком, мультимедійним комплексом, підключено до глобальної мережі Internet.

Гості  та працівники ліцею   впевнені, що навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування сприятиме популяризації робітничих професій серед молоді.

Колектив Ковельського професійного ліцею  робить все для того щоб працювати в просторі стратегічних інтересів учнів, в період нового етапу розвитку системи профтехосвіти.  Триває реалізація проектів Європейського Союзу «Покращення системи підготовки кадрів  для потреб економіки Волинського субрегіону» та німецько-українського проекту «Партнерство в сфері професійно-технічної освіти», які спрямовані на модернізацію навчальних майстерень з професій  «слюсар з ремонту автомобілів» та «електрогазозварник».

 Також в цей день урочисто було відкрито і Центр кар’єри  за ініціативи Волинської обласної служби зайнятості. Роботодавці мали можливість поспілкуватися із учнями випускних груп, адже Центр кар’єри – це майданчик, де мають зустрічатися майбутній працівник і роботодавець.

 Особливістю професійної освіти – індустрії робітничих кадрів, є кваліфіковані фахівців, яких готує професійна школа. І в цьому сенсі Ковельський професійний ліцей володіє колосальним потенціалом,  який в змозі  стати двигуном розвитку економіки міста, області і України. Місто Ковель  знаходиться на перетині залізничних та автомобільних доріг, тому за випускниками ліцею майбутнє Волинського краю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *