Ювілей Великого Українця

Вшанування 160-х роковин від дня народження І.Я.Франка розпочалося по всій Україні ще на початку серпня. Український народ широко відзначає ювілей Великого Українця.

28 січня в літературній вітальні кабінету української мови відбувся відкритий захід, приурочений ювілею Великого Каменяра.

У вступному слові викладач української літератури Никитюк Л.В. підкреслила, що І.Франко – незрівнянний за своєю багатогранністю і могутнім інтелектом навіть серед найбільших умів людства. Один з найвпливовіших  митців і мислителів Європи, громадський діяч, він присвятив себе народові і підніс рідне слово до високих вершин мистецтва.

Про страдницьке життя І.Франка розповів учень групи № 14 Паламарчук Назар, який підготував презентацію-екскурсію музеєм І. Франка. Основні віхи творчості розкрив Денега Павло і представив відео «Воскреслі вірші І. Франка».

Протягом заходу прозвучало  багато поезій І.Франка у виконанні учнів ліцею.

Різноаспектна творча й наукова спадщина Франка викликала і викликає зацікавленість як науковців, дослідників так і пересічних громадян. Тому викладачі української літератури і надалі сприятимуть науковим дослідженням, популяризуванню доробку Франка – громадського діяча, Франка – вченого, Франка – письменника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *