Зустріч з “АЗОВом”

25 травня 2016 року в актовій залі Ковельського професійного ліцею зібралися три групи (взводи) другого курсу: 21, 22, 24. Перед присутніми виступили  гості – участники АТО батальйону «АЗОВ» Філон Олександр і Зінчук Роман.

Життєва стежина цих молодих людей звичайна: школа, навчання, здобуття професії, агресія Росії, захист Вітчизни, як патріоти, які вже встигли проявити себе на Майдані.

Участь в бойових діях закінчилась радістю повернення додому і в партріотичному вихованні молоді. Відданість, честь, патріотизм – такі гасла має їхній Цивільний корпус «АЗОВ».

Учням ліцею сподобались сучасні види зброї: модернізований АК, протитанкові гранатомети РПГ-26, бронежилети 4 класу захисту, шолом тощо.

Учні розбирали і збирали АК, приміряли бронежилети. Було багато фото на згадку і різних питань. Учасники АТО зазначили: «Найвищою нагородою для тих, хто повернувся додому, є життя, а для загиблих – пам’ять». Учні ліцею дякували за цікаву і корисну зустріч. Сподіваються на більш тісну співпрацю з цивільний корпусом АЗОВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *