Звітний концерт художньої самодіяльності

Звітний концерт колективу художньої самодіяльності ліцею, присвячений 25-й річниці незалежності України

 

25 лютого  2016 р. в актовій залі Ковельського професійного ліцею  всю свою безмежну любов до пісні, влучного українського слова, танцю,  продемонстрували  учні   ліцею.

Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її вічно живу і нову
і мову її солов’їну.
   В. Сосюра

Прозвучали перші слова ведучих нашого навчального закладу (Гулечка Івана та президента ліцею Луцюк Юлії), і знову заграв яскравими музичними  барвами традиційний  звітний  концерт колективу  художньої самодіяльності навчального закладу, присвячений 25-й річниці незалежності України.

До уваги глядачів  заклад представив  годинну концертну програму. Гості свята  мали змогу переглянути  різноманітні, цікаві номери.  Виступ хору, солістів ліцею викликав бурю овацій і це було заслужено. Пісня у виконанні  Біліча Владислав (призера обласного конкурсу «Срібні дзвіночки»)  подарувала присутнім у залі багато позитивних емоцій.

Відмінна підготовка, яскраві концертні костюми, усмішки на обличчі глядачів, позитивна атмосфера панували протягом усього свята. В концерті взяли участь всі талановиті й обдаровані учні нашого навчального закладу. З лебединими піснями: «Батьківська земля», «А ми дівчата з України» виступила і була відмічена вокальна група дівчат, яка доторкнулася душі і серця глядачів, закохавши в свій чарівний голос назавжди.

Сольні пісні Козачук Елеонори, Дороша Романа не залишили байдужими глядачів. Талановито виступили учні з виконаним фрагментом п’єси Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці».

Фінальним акордом звітного концерту, став виступ духовго оркестру під керівництвом Федора Гайдамашука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *