• Чт. Вер 28th, 2023

Республіка ТЕМП

Учнівське самоврядування ДНЗ "КЦПТО"

Speaking Club

ВідAdmin

Лис 20, 2018

Коли учні вступають на перший курс ДНЗ «КЦПТО», викладачі іноземної мови постійно наголошують про важливість знання англійської мови для майбутнього працевлаштування.

Англійська – це мова ділового спілкування. Знання англійської мови збільшує ваші шанси отримати роботу в міжнародній компанії або компанії, яка співпрацює з іншими країнами. Графа у вашому резюме про те, що ви знаєте англійську мову, відразу приверне увагу вашого потенційного роботодавця. Знання англійської дозволить вам без проблем контактувати з колегами з інших країн, відвідувати міжнародні галузеві виставки та конференції.

Вивчення такого іноземної мови як англійська допоможе тренувати вашу пам’ять. Варто звернути увагу і на те, що велика кількість фахової літератури, а також наукових досліджень публікується саме англійською мовою. Якщо ви хочете бути в курсі останніх відкриттів і досягнень у вашій професійній області, вам необхідно знати англійську мову.

Саме тому вивчати мову з її носіями є перевагою. Для учнів центру така можливість є відкритою завдяки English Speaking Club, який розпочав діяти у стінах закладу з 20 листопада 2018 року.

Відтепер щовівторка вони зустрічаються з Еймі Шоу, волонтером Корпусу Миру аби

🦄 обговорювати актуальні теми

🦄 розширювати словниковий запас

🦄 грати і дивитися фільми англійською

🦄 руйнувати «мовний бар’єр»

🦄 навчатися аргументовано висловлювати точку зору

🦄 багато-багато спілкуватись

🦄 отримувати задоволення від навчання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.