Тренінг для тренерів «Протидія та попередження торгівлі людьми в молодіжному середовищі»

All-focus
All-focus
All-focus
All-focus
All-focus

19 листопада 2018 року У КОВЕЛЬСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПТО в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення Волинської області щодо безпечної міграції та працевлаштування» відбувся тренінг для тренерів «Протидія та попередження торгівлі людьми в молодіжному середовищі», організований ГО «Волинські перспективи» за сприяння Міжнародної організації з міграції, міністерств Норвегії та Канади.

Учасниками тренінгу стали вихованці КОВЕЛЬСЬКОГО ЦПТО, Старовижівського професійного ліцею та їх наставники.

Мета проведення заходу – запобігання торгівлі людьми, підвищення ефективності переслідування  винних осіб, а також захист прав осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та надання їм допомоги.

Голова правління ГО «Волинські перспективи» Ніна Володимирівна Пахом’юк розповіла про ознаки, види, засоби торгівлі людьми та вказала на причини та найбільш вразливі категорії населення, які відносяться до групи ризику.

Із законодавством, в тому числі міжнародним, у сфері протидії людьми присутніх ознайомив юрист Віктор Юрійович Вальчук. Також він дав поради безпечного працевлаштування за кордоном.

Значну увагу звернули тренери на складові інформаційних заходів, адже метою зустрічі було не лише ознайомлення молоді з існуючою проблемою, а й підготовка тренерів, здатних донести важливу інформацію до однолітків, друзів, знайомих, родичів.

Принагідно нагадуємо, що додаткову інформацію та консультацію перед виїздом за кордон Ви можете отримати за допомогою національної “Гарячої лінії” з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів:

0-800-505-501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів)

527 (безкоштовно з номерів Київстар, МТС, Life:)

Олена Шайнюк, практичний психолог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *