День цивільного захисту

20 квітня 2016 року, на виконання наказу директора № 75 від 31.03.2016р.,  згідно з планом проведення Дня цивільного захисту в Ковельському професійному ліцеї  проведено День цивільного захисту.

Розпочався День ЦЗ з наради осіб керівного складу ЦЗ ліцею, про готовність працівників та учнів до проведення заходів, які передбачені планом. Далі відбулася загальноліцейна лінійка, яку провів викладач предмета «Захист Вітчизни» Вацек О.Г.. Він ознайомив учасників навчально-виховного процесу з планом дій під час проведення Дня ЦЗ, нагадав правила безпеки життєдіяльності під час евакуаційних та практичних заходів, ознайомив з особовим складом учнівської рятувальної команди.

Цікавою подією стало відпрацювання з учнями груп 22, 21 дій у разі виникнення надзвичайної ситуацій. За легендою, в кабінеті №8, виявлено речовину, схожу на ртуть, а також запах незрозумілої хімічної, отруйної речовини, що спричинило погіршення стану здоров’я учнів на уроці. Викладачем Рижко О.О. було негайно повідомлено керівника навчального закладу, викликано рятувальну службу. За сигналом «Увага всім» ліцеїсти були евакуйовані з ураженого кабінету. В той же час, миттєво, учнівським рятувальним формуванням (група 22), під керівництвом Вацека О.Г. були здійснені тактичні рятувально–запобіжні заходи: виведення з ураженого місця потерпілих, відкриття вікон в аудиторії, ізоляція зони ураження та надання потерпілим  (під  керівництвом  медичного працівника ліцею  Томчук І.О.)  першої долікарської допомоги.

Крім того, учнями групи 12 була представлена цікава стінгазета «Це треба знати всім», що висвітлює дії населення в разі виникнення різноманітних надзвичайних ситуацій.

Завершився День цивільного захисту підведенням підсумків керівним складом ЦЗ ліцею.

Проаналізувавши проведену роботу під час Дня цивільного захисту, можна ствердно сказати, що дії учнів та їх наставників були продуманими, злагодженими та професійними, а здійснені заходи стали серйозним життєвим уроком для всіх учасників навчально-виховного процесу і заслуговують на оцінку «відмінно».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *