День знань

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. День знань – це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг закладу. Тих, хто щоденно віддає свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України.

Перший навчальний день, перший урок, зустріч з педагогами. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі.

На свято першого дзвоника на  подвір′ї збирається уся громада центру. Лунає музика, звідусіль чути слова привітання, радісні вигуки зустрічі з друзями.

Директор центру Антонюк Сергій Миколайович привітав всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав всім учням, батькам, педагогам міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою педагогічного колективу центру та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Під час заходу лунали гарні поздоровлення та побажання для усіх присутніх, а у виконанні учасників художньої самодіяльності прозвучали пісні.

Благословив на успішне навчання і окропив свяченою водою присутніх прото.ієр.  Михаїл.

Більше 80-ти учнів отримали подяки директора за здобутки в навчанні, освоєнні професії та активну участь в художній самодіяльності та спортивному житті.

Святковості додавали мелодії духового оркестру.

Після лінійки в усіх групах було проведено перший урок на тему: «Українці серед інших європейських націй» та організаційна виховна година.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *