Виховна година «Стоп Булінг»

Виховна година «Стоп Булінг»

11.09.2018 р. В ДНЗ «Ковельському ЦПТО» в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» та профілактичної роботи з попередження насильства та жорстокості в учнівському середовищі та виконання Указу Президента України від 14.11.2017 року , з учнями 15 групи класним керівником Бондарук Галиною Степанівною та майстром в/н Морозом Миколою Макаровичем була проведена виховна година «Стоп Булінг».
Булінг (від англ. Bully — хуліган, забіяка, насильник) — психологічний терор, побиття, цькування однієї людини іншою. Є ще модифікації — мобінг і кібербулінг.
Мобінг — дії менш радикальні — обзивання, непристойні жарти, плітки.
Кібербулінг — цькування через інтернет, соцмережі, смс, електронну пошту.
Учні мали можливість обговорити питання пов’язані з джерелами виникнення, розповсюдження, та запобігання насилля.
В свойому виступі класний керівник Галина Степанівна нагадала, що отримати відповіді на запитання, які стосуються безоплатної правової допомоги можна зателефонувавши на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України із стаціонарних та мобільних телефонів).
Сподіваємося, що проведені західи позитивно вплинуть на учнів, розвинули в дітях толерантність та вміння бути гарними друзями, одногрупниками, людьми.

Класний керівник гр. № 15 Бондарук Г.С.

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Перейти к верхней панели