Виховна година «Стоп Булінг»

11.09.2018 р. В ДНЗ «Ковельському ЦПТО» в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» та профілактичної роботи з попередження насильства та жорстокості в учнівському середовищі та виконання Указу Президента України від 14.11.2017 року , з учнями 15 групи класним керівником Бондарук Галиною Степанівною та майстром в/н Морозом Миколою Макаровичем була проведена виховна година «Стоп Булінг».
Булінг (від англ. Bully – хуліган, забіяка, насильник) – психологічний терор, побиття, цькування однієї людини іншою. Є ще модифікації – мобінг і кібербулінг.
Мобінг – дії менш радикальні – обзивання, непристойні жарти, плітки.
Кібербулінг – цькування через інтернет, соцмережі, смс, електронну пошту.
Учні мали можливість обговорити питання пов’язані з джерелами виникнення, розповсюдження, та запобігання насилля.
В свойому виступі класний керівник Галина Степанівна нагадала, що отримати відповіді на запитання, які стосуються безоплатної правової допомоги можна зателефонувавши на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України із стаціонарних та мобільних телефонів).
Сподіваємося, що проведені західи позитивно вплинуть на учнів, розвинули в дітях толерантність та вміння бути гарними друзями, одногрупниками, людьми.

Класний керівник гр. № 15 Бондарук Г.С.

Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *