Конкурс «Таланти ІІІ тисячоліття»

Члени навчального центру на чолі з Міністрами освіти Красновою Світланою та Згоранцем Владиславом, з метою виховання юних талантів, підвищення ролі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва в естетичному вихованні підростаючого покоління, організовували і провели в ліцеї конкурс «Таланти ІІІ тисячоліття» за номінаціями «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-ужиткове мистецтво».

В Конкурсі взяли участь групи №12 (кл.кер. Оніщук С.Д.), №13 (кл.кер. Антощук О.П. ), №23 (кл.кер. Маринчук Л.В.), №24 (кл.кер. Архипова Н.І.), №2 (кл.кер. Пакліна В.Д.). Учасники подали малюнки на великодню, весняну, патріотичну тематики, вироби з бісеру, квілінгу, в’язані гачком. Найбільше робіт надійшло від групи №2.

Краснова С., Згоранць В. спільно з журі визначили переможців ліцейного конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття».

Ними стали – Козел Каріна (13 гр.) з конкурсними роботами “Писанки”, “Україна єдина”, Проніна Софія та Проніна Марія (12 гр.) з конкурсною роботою “Погляд часу”, Марчук Ірина (12 гр.) з конкурсною роботою “Чарівний розпис”, Охримович Анна (13 гр.) з конкурсною роботою “Моя Батьківщина – Україна ”, Залозна Наталія (12 гр.) з конкурсною роботою “Погляд Кобзаря”, Повх Юлія (12 гр.) з конкурсною роботою “Журба” .

Міністр освіти “ТЕМП”
Краснова Світлана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *